اکنون ثبت نام کنید
2020 September 18

All About Cinema

 • قرارداد بلند مدت لئوناردو دی کاپریو با کمپانی اپل

  قرارداد بلند مدت لئوناردو دی کاپریو با کمپانی اپل

  1399/05/15 ساعت 04:43

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، بر مبنای این قرارداد چند ساله «اپین وی» برنامه‌های تلویزیونی برای اپل تولید می‌کند. این کمپانی همین حالا هم قرارداد تولید ۲ پروژه را با اپل در دست اجرا دارد که یکی از آنها تولید «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی با بازی دی کاپریو و دیگری سریال تریلر «دختران درخشان» است که دی کاپریو تهیه‌کننده اجرایی آن است و الیزابت ماس در آن نقش‌آفرینی می‌کند.
  «اپین وی» پیشتر نیز تولید فیلم‌های دی کاپریو را انجام داده که «بازگشته از گور»، «گرگ وال استریت»، «هوانورد» و «شاتر آیلند» از آن جمله آنها هستند.  این کمپانی تولیدات دیگری هم داشته که تولید فیلم‌های بلندی چون «شب عید» جورج کلونی از جمله آنهاست. تولید مستندهایی چون «ویرونگا»، «دریای سایه‌ها»، «یخ بر آتش» و «و ما سبز می‌شویم» هم از محصولات همین کمپانی هستند.
  در بخش تلویزیونی نیز «اپین وی» به تازگی تولید سریال‌های تاریخی «گرنت» و «چیزهای درست» را برای دیزنی پلاس انجام داده است.
  دی کاپریو جدیدترین چهره درجه یکی است که با اپل قرارداد تولید بسته است. اپرا وینفری، آلفونسو کوارون، جولیا لوییس-دریفوس، جاستین لین، ادریس البا و کری ارین از دیگر چهره‌هایی هستند که پیشتر برای این سرویس مشغول تولید بوده‌اند.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی