اکنون ثبت نام کنید
2020 July 7

All About Cinema

 • مدل 19 ساله تهدیدی بزرگ برای ستارگان سینما شد!

  مدل 19 ساله تهدیدی بزرگ برای ستارگان سینما شد!

  1399/03/09 ساعت 11:47

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، نکته جالب ماجرا اینجا است. "میکلا" انسان نیست، یک ربات در فضای مجازی است. این محصول تازه فناوری سال ۲۰۱۶ در یک شرکت کالیفرنیایی متولد شد، با ۲ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام در دوران انزوای کرونایی واقعی‌تر از هر زمانی به نظر می‌رسد.


  از نگاه صاحبان صنعت سرگرمی، این پدیده بسیار وسوسه‌انگیز و فریبنده است. بازیگران مجازی انعطاف بسیار بالایی دارند، همیشه در بهترین شرایط برای فیلمبرداری قرار دارند، در هر شرایطی حتی شیوع خطرناک کنونی قادر به نقش‌آفرینی هستند، جاه‌طلب نیستند، و در موردی مثل "میکلا" پایگاه هواداران بزرگی دارند.
  حال پرسش این است، آیا "میکلا" پیش‌قراول لشکری از بازیگران مجازی است که به زودی تهدیدی جدیدی برای بازیگران واقعی می‌شوند؟
  خوشبختانه هنوز به این نقطه نرسیده‌ایم. "میکلا" یک نمونه کامل از هوش مصنوعی نیست. هنوز صداپیشه دارد و بیشتر بر اساس فیلمنامه‌ نوشته شده عمل می‌کند. از این لحاظ بیشتر به یک شخصیت کارتونی می‌ماند تا بازیگری از دنیای هوش مصنوعی. البته آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست. چهره‌اش در نمایش ریزه‌کاری‌های حسی کمبودهای فراوانی دارد.


  در این میان نباید از نگرش آژانس مشهوری مثل "CAA" سرسری گذشت. آن‌ها به خوبی تغییرات را درک می‌کنند.  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی