اکنون ثبت نام کنید
2020 August 5

All About Cinema

 • نتفلیکس اعلام کرد سریال « تاج » در فصل ششم به پایان می رسد

  نتفلیکس اعلام کرد سریال « تاج » در فصل ششم به پایان می رسد

  1399/04/21 ساعت 22:49

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، تغییر سرنوشت این سریال بسیار پرطرفدار دیروز پنج شنبه در توییتر اعلام شد و پیتر مورگان خالق آن گفت می‌خواهد عدالت را درباره این داستان رعایت کند. حالا نتفلیکس هم گفته است فصل ششم پایان بخش این سریال می‌شود.
  مورگان که نویسنده و خالق سریال است گفته: وقتی شروع به گفت‌وگو درباره خطوط داستانی فصل پنجم کردیم، خیلی زود روشن شد برای اینکه حق مطلب را در مورد غنا و پیچیدگی داستان ادا کرده باشیم باید طبق برنامه اولیه خودمان عمل کنیم و سریال را با فصل ششم به پایان ببریم. در عین حال فصل ششم داستان را به زمان حال نزدیک‌تر نمی‌کند و فقط به ما اجازه می‌دهد همان دوره زمانی را با جزییات بیشتری تصویر کنیم.  ساخت این سریال تاکنون تا فصل چهارم پیش رفته است. در این سریال اولیویا کلمن نقش ملکه الیزابت دوم را بازی می‌کند و ساخت فصل چهارم تا نیمه ماه مارس که بریتانیا برای کرونا به قرنطینه رفت ادامه داشت. انتظار می‌رفت فصل چهارم اواخر امسال روی آنتن برود. هفته پیش نتفلیکس اعلام کرده بود لسلی منویل در نقش پرنسس مارگارت به اعضای سریال افزوده می‌شود.
  ۳۱ ژانویه نتفلیکس اعلام کرده بود این سریال با فصل پنجم تمام می‌شود و مورگان گفته بود نوشتن داستان برای این فصل را شروع کرده است. در آن زمان قرار بود با ورود خاندان سلطنتی به قرن ۲۱ سریال به پایان برود.  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی