اکنون ثبت نام کنید
2020 September 23

All About Cinema

 • وزارت ارشاد ضربه مهلکی به ما زد/ منتظر جواب رئیس سازمان سینمایی هستم

  وزارت ارشاد ضربه مهلکی به ما زد/ منتظر جواب رئیس سازمان سینمایی هستم

  1399/01/04 ساعت 15:36

  به گزارش سی ویو به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سید امیر سیدزاده تهیه کننده سینما، درباره علت توقف جدیدترین  فعالیت های سینمایی خود،گفت: پیش تولید دو فيلم سينمايى «هنگامه» به کارگردانی حسن آخوندپور و «گارد ریل» به کارگردانی محمد کرمانشاهی را به پایان رساندیم؛ اما به دليل سیستم بروكراسى وزارت ارشاد در دادن پروانه ساخت وقفه زيادى در كارها ایجاد شد و این وقفه ما را به فضای شیوع ویروس کرونا رساند و ساخت آنها تا از بین رفتن کامل وضعیت کرونایی متوقف شد.
  این تهیه کننده افزود: به عنوان بخش خصوصی، هزینه های زیادی در مرحله پیش تولید داشتیم و این وقفه هاى بى دليل و از روى بى اعتنايى وزارت ارشاد، ضربه مهلک و ضرر فراوانی به لحاظ مالی و معنوی به ما وارد کرد. من در اين مورد متنى را برای آقاى انتظامى رياست محترم سازمان سينمايى و معاون وزير فرستادم و منتظر جواب او هستم.
  سیدزاده با اشاره به برخی جزئیات این دو پروژه سینمایی، بیان کرد: برای «گارد ریل» با بازیگرانی چون امیر آقایی، هادی حجازی فر، هانیه توسلی، علیرضا شجاع نوری و ... قرارداد بسته شد و لوکیشن‌های در نظر گرفته شده در تهران و چابهار بود. در «هنگامه» هم که به تبعات اعتیاد و از هم پاشیده شدن بنیاد خانواده می پردازد، با  بابک حمیدیان و مینا ساداتی قرارداد بسته شد تا فيلمى قابل تامل بسازيم. لوکیشن ها هم در مشهد بود.

  منبع  :   www.yjc.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی