اکنون ثبت نام کنید
2020 September 19

All About Cinema

 • ونسا هاجنز به دلیل اظهاراتش درباره ویروس کرونا مجبور به عذرخواهی شد!

  ونسا هاجنز به دلیل اظهاراتش درباره ویروس کرونا مجبور به عذرخواهی شد!

  1399/01/04 ساعت 16:29

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ،این بازیگر ۳۱ (ونسا هاجنز)ساله سپس کمی عقب نشینی می‌کند و می‌گوید: «نمی‌دانم. شاید نباید این حرف‌ها را بزنم.» هاجنز در روزهای اخیر به شدت در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام فعال بوده و تصاویر و ویدیوهای بسیاری از آرایش خود گرفته تا درخواست از هواداران برای کمک مالی به مؤسسه‌ی «فیدینگ آمریکا» منتشر کرده است. او سه روز قبل گفته بود: «بیایید به جای اینکه وحشت کنیم به یکدیگر یاری برسانیم.»


  اما اظهارات او در ویدیوی زنده‌ی اینستاگرام بود که به سرعت با واکنش تند هوادارن در شبکه‌های اجتماعی همراه شد و آن‌ها هاجنز را متهم کردند که شیوع ویروس را به اندازه‌ی کافی جدی نمی‌گیرد و حساسیت نشان نمی‌دهد. «یاشار علی» روزنامه‌نگار ایرانی تبار یکی از کاربران شناخته‌شده‌ی توئیتر بود که با ارسال مجدد ویدیوی هاجنز او را به چالش کشید و گفت: «چه پیام وحشتناک و ظالمانه‌ای است برای به اشتراک گذاشتن با هواداران جوانی که تو را الگو قرار داده‌اند.»
  روز سه‌شنبه هاجنز نسبت به این انتقادات واکنش نشان داد و گفت از حرف‌هایش برداشت‌هایی نادرست کرده‌اند: «متوجه شدم که از بعضی از اظهاراتم برداشت غلطی صورت گرفته. دوران دیوانه‌واری است و من در خانه حبس شده‌ام و امیدوارم که شما هم همین کار را کرده باشید؛ در قرنطینه‌ی کامل برای حفظ سلامت. من این وضعیت را به هیچ وجه ساده نمی‌انگارم. همگی در خانه بمانید.» او در ادامه به شکلی رسمی‌تری عذرخواهی می‌کند: «متأسفم که به بعضی از کسانی که ویدیوی زنده‌ی مرا دیروز در اینستاگرام دیدند بی‌احترامی شده. متوجه هستم که حرف‌هایم برای وضعیتی که کشور ما و تمام دنیا در آن گرفتار شده مناسب نبود. این اعتراضات بیش از هر زمان دیگری درس بزرگی به من داد در مورد اینکه حرف‌هایم تا چه حد تأثیرگذار است. برای همه در این ایام دیوانه‌وار آرزوی سلامتی می‌کنم.»


  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی