اکنون ثبت نام کنید
2020 July 12

All About Cinema

 • کریستین بیل اعلام کرد دیگر وزنش را برای فیلمهای سینمایی تغییر نخواهد داد!

  کریستین بیل اعلام کرد دیگر وزنش را برای فیلمهای سینمایی تغییر نخواهد داد!

  1398/08/20 ساعت 13:46

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ؛ کریستین بیل با افزایش و کاهش وزن زیاد بیگانه نیست. او برای بازی در فیلم "ماشینیست" (The Machinist) در سال ۲۰۰۴ و "معاون" (Vice) در سال گذشته و "کلاهبردار آمریکایی" (American Hustle) به‌شدت کاهش و افزایش وزن داده، در حالی که برای "روانی آمریکایی" (American Psycho) و سه‌گانه‌ی "بتمن" مجبور شد عضله‌سازی کند.
  بازیگر برنده‌ی اسکار "مبارز" (The Fighter) به‌تازگی در مصاحبه با شبکه‌ی CBS گفته است که احتمالاً در نقش‌هایی که نیاز به کاهش و افزایش وزن داشته باشند بازی نمی‌کند. او می‌گوید: "دائماً با خود می‌گویم که دیگر کافی است. بله، واقعاً فکر می‌کنم که دیگر کافی باشد."  بیل با تعهد به نقش‌های دشوار شناخته می‌شود. او برای "ماشینیست" هر روز به خوردن یک سیب و کنسرو تن بسنده می‌کرد تا وزن خود را به ۶۵ پوند برساند. بیل برای بازی در نقش "دیک چنی" در "معاون" هم به مصرف بیش از اندازه‌ی پای روی آورد.
  "کریستین بیل" در حال حاضر با بازی در نقش "کن مایلز" در فیلم "فورد در برابر فراری" (Ford v Ferrari) به کارگردانی "جیمز منگولد" که ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان ماه) در آمریکا اکران می‌شود، امیدوار به کسب نامزدی اسکار است و در این صورت برای پنجمین بار این اتفاق را رقم می‌زند. او در سال ۲۰۱۱ به خاطر بازی در "مبارز" (The Fighter) اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را دریافت کرد. بیل نقش "دیک اکلاند" بوکسور بازنشسته‌ی معتاد به شیشه را بازی کرد و بار دیگر باید وزنش را کاهش می‌داد.
  "مت دیمون" هم‌بازی بیل در "فورد در برابر فراری" که در مصاحبه‌ی CBS حاضر بود در مورد نقش‌های دشوار او گفت: "من از تماشای بازی او بسیار لذت بردم. او نظم و ترتیبی راهب-گونه دارد… او بعد از بازی در نقش "دیک چنی" این نقش را بازی کرد. بنابراین باید ۷۰ پوند کاهش وزن پیدا می‌کرد."
  در "فورد در برابر فراری" دیمون در نقش طراح خودروی آمریکایی "کارول شلبی" بازی می‌کند و بیل در نقش راننده‌ی او "کن مایلز". آن‌ها در سال ۱۹۶۶ در "مسابقات ۲۴ ساعته لمانز" سعی می‌کنند با فورد فراری را به چالش بکشند.


  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی