اکنون ثبت نام کنید
2021 March 7

All About Cinema

 • یک فیلم چینی رکورد «انتقام جویان: پایان بازی» را شکست

  یک فیلم چینی رکورد «انتقام جویان: پایان بازی» را شکست

  1399/11/29 ساعت 12:45

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرنگاران جوان ، بعد از ۱۲ ماه تعویق، فیلم کمدی مورد انتظار کمپانی واندا پیکچرز به نام «کارآگاه محله چینی‌ها ۳»، اکرانش را آغاز کرد. این فیلم افتتاحیه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری را در رقم زد و گیشه آخر هفته را با ۳۹۷ میلیون دلار فروش به پایان رساند.
  این فروش فراتر از رکورد «انتقام جویان: پایان بازی» است و این فیلم نه تنها بیشترین افتتاحیه در تاریخ گیشه چین را رقم زده بلکه رکورد افتتاحیه یک فیلم در یک بازار سینمایی را هم شکسته است. در سال ۲۰۱۹ فیلم سینمایی «انتقام جویان» در هفته اول اکران در آمریکا ۳۵۷ میلیون دلار فروخته بود. این موضوع نشان از سلامت گیشه چین و مستعد بودن آن برای اکران دیگر آثار محبوب چینی دارد.
  انتظار می‌رود فیلم سینمایی «کارآگاه محله چینی‌ها ۳» با ۷۵۰ میلیون دلار به کار خود در گیشه چین پایان دهد که به این ترتیب به دومین فیلم پرفروش گیشه چین تبدیل می‌شود. رتبه نخست به فیلم «گرگ مبارز» تعلق دارد که در سال ۲۰۱۷ اکران شد و ۸۷۴ میلیون دلار فروخت.
  این فیلم سینمایی به طور کلی به وسیله دوربین‌های Imax فیلمبرداری شده و در سینما‌های Imax نیز در مجموع ۲۳.۵ میلیون دلار فروخته است. ریچارد گلفوند، مدیر عامل اجرایی این کمپانی می‌گوید: مردد بودیم که مخاطبان برای سال نوی چینی در سینما‌ها حضور پیدا کنند، اما بازگشت زود هنگام آن‌ها به سینما حتی از خوشبینانه‌ترین پیش بینی‌های ما هم فراتر رفت.
  مثل دو فیلم قبلی «کارآگاه محله چینی ها»، قسمت جدید هم توسط چن سیچنگ کارگردانی شده. قسمت اول در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و ۱۲۶ میلیون دلار فروخت. دنباله آن هم در سال ۲۰۱۸ راهی سینما‌ها شد و ۵۶۳ میلیون دلار فروش داشت.
  منبع  :   www.yjc.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی