اکنون ثبت نام کنید
2021 January 20

All About Cinema

 • ۱۰ بازیگر نقش‌های شرور، که تماشاگران از آن‌ها متنفرند

  ۱۰ بازیگر نقش‌های شرور، که تماشاگران از آن‌ها متنفرند

  8روز پیش

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرنگاران جوان ، اخیرا رسانه بازفید از کاربران خود خواسته که بازیگرانی را معرفی کنند که به قدری نقش منفی و شروری را خوب بازی کردند که باعث شد، مخاطبان نسبت به این بازیگران احساس نفرت داشته باشند. در اینجا تعدادی از این بازیگران که استعدادشان را در نقش آفرینی نشان دادند، می‌بینید.

  آنتونی استار در نقش هوم لندر در سریال «پسرها»  تعدادی از مخاطبان می‌گویند، بعد از دیدن این سریال اگر آنتونی استار از کنارشان رد می‌شد، انگیزه کافی برای آنکه به صورت او مشت بزنند داشتند.

  استنلی توچی در نقش جورج هاروی در «استخوان‌های دوست داشتنی»  تماشاگران زیادی بعد از دیدن توچی در نقش جورج هاروی، یک قاتل سریالی در فیلم استخوان‌های دوست داشتنی، هر زمان که او را می‌بینند، احساس عجیب و گاهی همراه با ترس نسبت به او دارند.

  ایوان ریان در نقش رمزی بولتون در سریال «بازی تاج و تخت»  جسی پلمونس در نقش تاد در سریال «افسار گسیخته»  عده‌ای معتقدند بعد از دیدن او در این سریال دیگر نمی‌توانند، نسبت او مثل قبل نگاه کنند. تماشگران از خود بازیگر متنفر نیستند، اما شخصیتی که او بازی کرد، به اندازه کافی نفرت انگیز و افتضاح بود که مخاطبان به او حس خوبی نداشته باشند.

  مدس میکلسن در نقش هانیبال لکتر در «هانیبال»  یکی از کابران بازفید درباره این خصوص گفت: بعد از دیدن «هانیبال» اگر روزی مدس میکلسن من را برای شام دعوت کند، قبل از رفتن تمام کسانی را که می‌شناسم، جمع می‌کنم و به آن‌ها می‌گویم که دوستشان دارم.

  آنتونی هاپکینز دوباره برای نقش هانیبال در «سکوت بره ها»  هر لیستی در مورد کاراکتر‌های شرور و منفی سینما بدون آنتونی هاپکینز و نقش آفرینی در فیلم «سکوت بره ها» تکمیل نمی‌شود.

  واکین فینیکس در نقش کومودوس در «گلادیاتور»  واکین فینیکس با نقش منفی «جوکر» هم درد‌های زیادی پیدا کرد، اما قبل از آن با نقش منفی کومودوس در گلادیاتور مورد توجه قرار گرفته بود و تماشگران زیادی در طول فیلم منتظر مردن شخصیت او به بدترین شکل ممکن بودند.

  کریستین بیل در نقش پاتریک بیتمن در «روانی آمریکانی»  دونالد ساتر لند در نقش پرزیدنت اسنو در «بازی‌های گرسنگی»  صدای ساتر لند در بسیاری از تبلیغات تلویزیونی به خصوص آب میوه استفاده شده است. به همین دلیل عده‌ای می‌گویند در هنگام شنیدن تبلیغات با صدای او، به خودشان می‌گفتند، عمرا سمت خرید آن بروم.

  کریستوف والتز در نقش هاتس لاندا در «پست‌فطرت‌های لعنتی»  این یک مورد گزینه مشترک تعداد زیادی از علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی است. او نقش یک فرمانده نازی را بازی می‌کند و توانایی خود در نقش آفرینی به جای یک شخصیت منفی را نشان می‌دهد.

  منبع  :   www.yjc.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی